شرکت تولیدی فروغ آریا گستر در سال 1386 به منظور تولید محصولاتی در حوضه ی سلامت و زیبایی احداث گردید . بنیان گذاران این شرکت با توجه به تجربه 20 ساله خود در بازار آرایشی ایران و تحقیقات فنی تخصصی و مشاوره با تولید کنندگان اروپایی اصلی ترین هدف این شرکت را رعایت حقوق مصرف کننده و مشتری مداری و تولید محصولات آرایشی ، دارای برترین کیفیت و بالاترین استانداردها با مواد اولیه اروپایی و مناسب ترین قیمت پایه گذاری کردند که به لطف خداوند تا به امروز در راستای تحقق اهداف موفق بوده و همچنان سعی در ارتقاء کیفیت هر چه بیشتر محصولات و خدمات داشته اند .

هدف این مجموعه اخذ تمامی مجوزها و استانداردهای لازم در بالاترین سطح از سازمان های داخلی و بین المللی مربوطه که در این راستا دریافت گواهینامه ISO 9001:2008 در کنترل کیفیت محصولات و مدیریت کیفیت به شماره 305481 QM08 از شرکت DAR-TGA آلمان از افتخارات حائز اهمیت شرکت می باشد .

با کنویس شما زیبایی خود را چندین برابر نشان خواهید داد و جذاب تر از هر زمانی خواهید بود و هنگامی این زیبایی برای شما لذت بخش تر خواهد بود که از حفظ سلامتی و شادابی پوستتان نیز اطمینان خاطر داشته باشد .

دانلود پرونده شرکت مشاهده محصولات